Kupno samochodu

pieniadze.ofefundusze.pl https://unhuman.pl/pol_m_DAMSKIE_Buty-686.html

Kupno samochodu prosto z salonu to spory wydatek dla domowego budżetu. Dlatego też warto poszukać korzystnego kredytu oferowanego przez bank.

Kredyt pomyślany właśnie o takim zakupie, może różnić się od zwykłego kredytu konsumenckiego na przykład tym, że biorąc go w danym banku możemy od razu liczyć na zniżki przy podpisywaniu umowy o ubezpieczenie OC i AC. Dodatkowo, jeśli zwrócimy się z wnioskiem do naszego stałego banku, możemy liczyć na indywidualną ofertę i atrakcyjne warunki spłaty rat.

W przypadku takiego kredytu najczęściej pieniądze nie trafiają na konto klienta, lecz od razu do salonu samochodowego, skąd możemy odebrać gotowe auto. Gdybyśmy zdecydowali się na kredyt gotówkowy, a więc po fizycznym otrzymaniu pieniędzy sami chcieli płacić w salonie, jego koszt byłby dużo wyższy niż w przypadku takiego właśnie kredytu docelowego.

Rodzaje kredytów różnią się między sobą, chociażby tym, czy jest wymagany wkład własny lub też nie. Jeśli mamy oszczędności mogące pokryć część wartości samochodu, zdecydujmy się na wkład własny, gdyż skróci to okres spłaty.