Notegraphy

wynajem zjeżdżalni dmuchanych

Oczywiście, notatki możemy robić na kartce, w kalendarzu czy też w osobnym pliku naszego telefonu. Jednak producenci mobilnych nowości nie lubią rozwiązań standardowych i tradycyjnych.

Aplikacja Notegraphy jest tego najlepszym przykładem. W niej piszemy w sposób artystyczny, ciekawy graficznie i atrakcyjny wizualnie.

Wykonane przez nas autorskie dzieła możemy zamieścić w mediach społecznościowych (aplikacja umożliwia automatyczne postowanie) czy też podzielić się nimi ze znajomymi. Aplikacja pozwala nie tylko na własną kreację, ale stanowi też rodzaj platformy.

Daje więc możliwość przeglądania i komentowania wpisów innych ludzi oraz nadawania im etykiet w stylu facebook’owych lajków. Obsługa interfejsu jest tutaj bardzo prosta – wprowadzamy tekst i wybieramy interesującą nas stylizację.

Grafiki można też otagować jako prywatne, co pozwala nam stworzyć swoją osobistą galerię, wyłącznie do naszych potrzeb. Aplikacja dostępna jest w sklepie Androida za darmo.

Nie stanowi raczej mobilnego odkrycia Ameryki, ale posłużyć może jak narzędzie do urozmaicenia naszego codziennego kanały komunikacji ze światem.