Notegraphy

www.spafactory.pl

Oczywiście, notatki możemy robić na kartce, w kalendarzu czy też w osobnym pliku naszego telefonu. Jednak producenci mobilnych nowości nie lubią rozwiązań standardowych i tradycyjnych.

Aplikacja Notegraphy jest tego najlepszym przykładem. W niej piszemy w sposób artystyczny, ciekawy graficznie i atrakcyjny wizualnie.

Wykonane przez nas autorskie dzieła możemy zamieścić w mediach społecznościowych (aplikacja umożliwia automatyczne postowanie) czy też podzielić się nimi ze znajomymi. Aplikacja pozwala nie tylko na własną kreację, ale stanowi też rodzaj platformy.

oprogramowanie dla deweloperów

Daje więc możliwość przeglądania i komentowania wpisów innych ludzi oraz nadawania im etykiet w stylu facebook’owych lajków. Obsługa interfejsu jest tutaj bardzo prosta – wprowadzamy tekst i wybieramy interesującą nas stylizację.

Grafiki można też otagować jako prywatne, co pozwala nam stworzyć swoją osobistą galerię, wyłącznie do naszych potrzeb. Aplikacja dostępna jest w sklepie Androida za darmo.

Nie stanowi raczej mobilnego odkrycia Ameryki, ale posłużyć może jak narzędzie do urozmaicenia naszego codziennego kanały komunikacji ze światem.