Ucz się języków na swoim smartfonie

www.konkurs-rymkiewiczowski.pl dynamics 365

Nauka nowego języka lub szlifowanie tego już poznanego to jedno z najczęściej wybieranych postanowień noworocznych. Ba, to jedno z najczęściej wybieranych postanowień w ogóle. Niestety, rzadko kiedy kończy się sukcesem. Usprawiedliwiamy się różnymi wymówkami, przede wszystkim brakiem czasu. Kiedy postanowimy nauczyć się jakiegoś języka warto wspomóc się szkoła języka niemieckiego warszawa

https://www.erekruterit.pl/

Aplikacje mobilne poświęcone nauce języków obcych są jednak w stanie uciąć wszystkie wymówki. Łączą przyjemne z pożytecznym, stosując starą dobrą metodę: bawić ucząc i uczyć bawiąc. Spośród darmowych aplikacji do przyswajania języków warto sięgnąć m.in.

po Duolingo, która pozwala dostosować poziom nauki do swojej znajomości danego języka, pomysłodawcy aplikacji proponują bowiem kilka jej etapów. Każdy z nich kończy się testem, którego pozytywny wynik otwiera furtkę do poziomu wyżej. Jeśli zależy ci na podszlifowaniu wymowy, wybierz Rocket Languages, Rosetta Course to z kolei świetna aplikacja do nauki słówek, wykorzystuje metodę wielokrotnego powtarzania. Jeśli natomiast chcesz porozmawiać z native speakerami, koniecznie wypróbuj Hello Talk.