Czy mamy swojego eksperta?

www.poloniusz.org https://www.geo-saw.pl/podzial-dzialki-krakow/

Czasami chcielibyśmy kupić jakieś mieszkanie, ale nie możemy się zdecydować, czy to, które nam się podoba faktycznie będzie dobre, czy spełni nasze oczekiwania i czy będziemy mogli w nim zrobić to wszystko, co sobie zaplanowaliśmy. Jeśli nie mamy wiedzy na temat budownictwa, to z pewnością sami nic nie będziemy mogli zdziałać, a co się z tym wiąże, może się okazać, że nawet jeśli kupimy takie mieszkanie, to i tak ciągle będziemy się zastanawiali, czy czasami nie popełniliśmy błędu. Dlatego warto się zastanowić, czy mamy kogoś, kto mógłby nam pomóc w podjęciu odpowiedniej decyzji, tak abyśmy mieli pewność, że jest ona naprawdę najlepszą, jaką możemy podjąć.

My zamawiamy eksperta, a deweloper zwraca nam koszty

Deweloperom naprawdę zależy na tym, abyśmy byli zadowoleni z tego, że skorzystaliśmy z ich oferty i żebyśmy wiedzieli, że faktycznie znajdziemy tam wszystko to, co będzie dla nas odpowiednie. Dlatego też przygotowują oni promocje, które jeszcze bardziej mają nas przekonać, do kupienia u nich mieszkania, tak abyśmy nie musieli się niczym przejmować, a jedną z takich propozycji będzie zamówienie swojego eksperta. Wówczas wystarczy wejść na stronę dewelopera, obejrzeć dostępne mieszkania, zarezerwować to, które najbardziej nam odpowiada i po uprzednim umówieniu się, przyjść je zobaczyć ze swoim specjalistą.

Jeśli stwierdzi on, że wszystko jest wykonane w odpowiedni sposób, że takie mieszkanie będzie spełniało nasze wymagania, to nie będziemy musieli się już niczym martwić. Wystarczy wtedy, że przedstawimy deweloperowi fakturę od takiego specjalisty, a będziemy mogli uzyskać zwrot pieniędzy, które zapłaciliśmy, za skorzystanie z jego pomocy, no i nie pozostanie nam już nic innego, jak po prostu podpisać umowę, która pozwoli nam już formalnie zarezerwować wybrane przez nas mieszkanie i dodatkowo da nam czas na załatwienie wszystkich formalności, które są niezbędne do tego, abyśmy mogli uzyskać kredyt potrzebny na zakup danego mieszkania. Skorzystanie z takiej propozycji może nas bardzo uspokoić, zwłaszcza że takie mieszkanie kupujemy zazwyczaj raz i ma nam ono starczyć do końca życia, więc tym bardziej chcemy, aby wszystko było dobrze.

Jeśli znajdziemy u naszego dewelopera taką propozycję, to warto z niej skorzystać. Nic nie stracimy, a z pewnością będziemy spokojniejsi, że z niej skorzystaliśmy i że mamy sprawdzone mieszkanie, w którym mamy zamieszkać.