Kredyt gotówkowy

https://www.dnb.com/pl-pl/wiedza/newsy-artykuly/czym-jest-zator-platniczy-i-jak-sobie-z-nim-poradzic/ zwrot vat z francji

Potrzebujesz stosunkowo niskiej kwoty gotówki? Zgłoś się do swojego banku z wnioskiem o kredyt gotówkowy. Stali klienci, których historia prowadzenia konta wykazuje stałe wpływy oraz brak opóźnień przy spłacaniu innych zobowiązań, mogą liczyć na bardzo szybkie rozpatrzenie podania i wpłatę wnioskowanej kwoty nawet w przeciągu piętnastu minut.

Wprzypadku niskich kwot, do tysiąca złotych, bardziej opłacalnym rozwiązaniem może wydawać się skorzystanie ze swojej karty kredytowej. Jednak wówczas musimy być pewni, że będziemy mogli pokryć wysokość pożyczki w ciągu zdefiniowanego w umowie okresu bez naliczania odsetek.

Kredyt gotówkowy jest zazwyczaj nisko oprocentowany, a dodatkowo najczęściej sami możemy ustalić okres spłaty rat. Taki rodzaj kredytu jest dobry w sytuacjach, kiedy potrzebujemy pieniędzy na zakup różnych rzeczy.

Jeśli zaś chcemy kupić, na przykład, samochód, najlepiej zdecydować się na kredyt docelowy. Ma on zdecydowanie lepsze warunki spłaty, gdyż to nie my dostajemy pieniądze, ale trafiają one bezpośrednio do salonu samochodowego.